Personeelsvereniging

Een actieve PV

“Samen hard werken, samen plezier maken!” Onze Personeelsvereniging (PV) zorgt ervoor dat collega’s buiten werktijd samen leuke activiteiten ondernemen: van sportieve uitdagingen tot gezellige borrels en van leuke uitjes tot zelf iets organiseren op kantoor. Samen maken we werken nóg leuker!

✅ Met jouw collega’s op pad tijdens het jaarlijkse PV-uitje.

✅ Iedere maand één of meerdere activiteiten op de agenda. Deelname is vrijblijvend, je kunt je zelf inschrijven voor dat wat jij leuk vindt: van sportief tot ontspannend, van cultureel tot creatief.

✅ Samen sporten is tweemaal zo leuk! De OAZ SportClub komt tegemoet in 75% van jouw inschrijfgeld voor een sportief evenement.

Volg onze avonturen

Instagram
LinkedIn

Judith vertelt:

Judith is Consultant bij OAZ én actief lid van onze PV. In haar dagelijkse werk is zij het eerste aanspreekpunt voor klanten, een rol die goed bij haar past.

“Wat mijn werk extra leuk maakt is het organiseren en faciliteren van leuke uitjes, met en voor collega’s. Bij OAZ hebben we een gezellige groep collega’s, die naast hard werken het ook leuk vinden om samen dingen te ondernemen.”

De PV zorgt voor extra werkplezier en bevordert de sfeer op de werkvloer, aldus Judith. “Ik ben trots op de actieve PV van OAZ, die wordt gedragen door bijna alle collega’s!”

Hoogtepunten 2025

In 2025 hebben we een hoop leuke dingen met elkaar beleeft. Een greep uit de activiteiten:

🏓 Padelclinic en -toernooi – In de omgeving van beide vestigingen gingen collega’s samen de baan op om een balletje te slaan.
🎈Jaarlijkse PV-uitje – Onze collega’s werden op de proef gesteld tijdens het jaarlijks uitje. Onze ‘Alleskunner’ van het jaar was Roy!
🎁 Sinterklaas – Van klein tot wat groter, de kinderen van collega’s zetten hun schoentje en werden verrast met cadeautjes.
🔥 Body Balance – Onze collega Petra hielp iedereen de dag goed af te sluiten met een uurtje body balance.

Agenda 2026

Er liggen een hoop leuke activiteiten in het verschiet. Dit staat er onder andere op de agenda in 2026:

🧘 Body Balance – Je werkdag goed afsluiten met een uurtje Body Balance, een grote groep collega’s heeft zich hiervoor aangemeld.
🎉 Jaarlijks PV-uitje – Een dag vol verrassingen, gezelligheid en teambuilding! Op pad met al jouw collega’s.
🍷 Wijn- en bierproeverij – Collega’s met verstand van bier en wijn organiseren op beide vestigingen een professionele proeverij.
🚴 Sportclub OAZ – Op het programma staan onder andere de halve marathon van Utrecht, de Nacht van de Vluchteling en de Kustloop.

Vragen?

Neem contact op met ons HR team

Vragen?

Neem contact op met ons HR team

Werken bij OAZ?

Jij beslist hoe, waar, wanneer en waarmee je werkt
Wij investeren in jouw ontwikkeling en professionalisering
Open en informele werksfeer met enthousiaste collega’s

Benieuwd naar jou carrièrekansen bij OAZ?

Teammanager Consultants

Als Teammanager Consultants krijg jij een belangrijke rol in de verdere ontwikkeling van het team én onze dienstverlening.
Goes, Huis ter Heide (Utrecht)
32 - 40 uren
Bekijk vacature

Adviseur Opleidingen

Als Adviseur ontzorg je onze klanten bij het optimaal gebruik maken van financiële regelingen op het gebied van HR.
Goes, Huis ter Heide (Utrecht)
32 - 40 uren
Bekijk vacature

Vind de baan die bij jou past!

Ga je graag op pad naar klanten of duik je graag in complexe dossiers op kantoor? Bij OAZ vind je de baan die bij jou past. Benieuwd naar jouw mogelijkheden? Bekijk onze vacatures.